Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Консультації щодо діяльності НУО on linе! усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ

Громадські активісти навчались інструментам впливу на бюджет громади

Участь в семінарі взяли представники із різних регіонів. Більшість із учасників працюють із розвитком громад, у тому числі обєднаних територіальних громад.

 

Впродовж першого дня тренер Ірина Гринчишин провела навчання щодо бюджету участі (партисипативного бюджету). Учасники дізнались як працює бюджет участі, які основні етапи бюджету участі, проаналізували положення. Також через використання формату «світове кафе» активісти обирали креативні ідеї. В практичних вправах розглянули особливості кожного етапу бюджету участі, дізнались про успішні практики, а також «підводні камені».

 

Тренер Зоряна Філілповс під час другого дня семінару провела навчання  щодо бюджетного процесу, його особливостей, які можуть використати громадські активісти для впливу на бюджет громади. Також учасники розглянули «бюджетний календар», у групах розробили заходи, які можуть сприяти впливу громадськості на бюджетний процес.

 Ярослав Хауляк провів сесію, яка стосувалась можливостей моніторингу, використання  системи моніторингу «Прозорро» та інших інформаційних систем.

Захід проводився  Громадською організацією  «Центр громадської адвокатури» у рамках проекту «Підтримка зусиль НУО з розвитку громад», що реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net