Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... Посібник «Об’єднання громад» Представники НУО, які працюють із розвитком громад... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

У Верховному суді підтримують безстрокове призначення суддів

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні відповідаючи на запитання журналістів.

В.ОНОПЕНКО зауважив, що безстрокове призначення суддів на посади існує в багатьох країнах світу. «Це гарантія діяльності і незалежності суду, самостійності суддів», - додав він.

Інша справа, сказав голова ВСУ, що в українських реаліях є судді і не тільки судді, які навмисно порушують присягу і закон. За таких умов, додав він, можна говорити про певний випробувальний термін, наприклад 5 років, перед безстроковим призначенням судді на посаду. Разом з тим він сказав: «Лише життя може показати, наскільки це потрібно робити».

В.ОНОПЕНКО особисто підтримує ініціативу щодо безстрокового призначення суддів, запропоновану Президентом Віктором ЮЩЕНКОМ у його проекті змін до Конституції, але за умови, що на законодавчому рівні буде чітко виписано відповідальність судді за порушення законодавства. Також, на його думку, потрібна ефективна робота Вищої ради юстиції і кваліфікаційних комісій, що дозволить за певних умов звільняти суддю з посади.

«Безстроково – це не означає, що до 65-ти років чи пожиттєво. Це означає, що можна в будь-який час звільнити суддю за умисне порушення ним чинного законодавства», - сказав голова ВСУ.

Разом з тим він зазначив, що, з іншого боку, суддя повинен мати право захищатися також у суді, якщо вважає, що його незаконно звільнили.

«Повинні працювати демократичні принципи права», - зазначив В.ОНОПЕНКО.

Джерело:http://human-rights.unian.net/ukr/detail/191312


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net