Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Реформування митних процедур на місцевому рівні об... «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Громадські активісти навчались інструментам впливу... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Чи має молодь доступ до інформації про фінансування молодіжних програм із місцевих бюджетів?

Саме такою була тематика обговорення, яке відбувалось 26 червня, напередодні Дня молоді та Дня Основного Закону України у Львівському прес-клубі реформ.

Участь у заході взяли представники молодіжних громадських організацій, органів студентського самоврядування, громадські активісти із Львівської та Волинської областей. Представники органів влади, які працюють із молоддю, не виявили бажання взяти участь в обговоренні.

У рамках заходу обговорювались питання доступу до інформації, якої сьогодні потребують молодь та організації для участі у молодіжній політиці та молодіжних програмах; результати всеукраїнського та місцевих моніторингів інформаційного наповнення веб-сайтів органів влади про молодіжні програми та їх фінансування; стан активного доступу молоді до інформації про діяльність органів влади шляхом подання інформаційних запитів; проблеми реалізації прав молоді та молодіжних організацій на інформацію про молодіжні програми та їх фінансування у областях; ефективність засобів поновлення порушених прав.
 
Керівник проекту Ярослав Хауляк зазначив, що «найбільш закритою є інформація про конкурси фінансування, ухвалення рішень, виконання та звітування щодо коштів бюджетів, які призначені на молодіжні програми, тобто усе те, що стосується бюджетних коштів. Від наявності доступу до такої інформації залежить взагалі можливість участі молоді та МГО у молодіжних програмах, якість заходів та прозорість використання коштів платників податків».
 
Захід проводили Комітет підтримки студентського самоврядування у партнерстві із Асоціацією Молодих Реформаторів (АМоРе) та Центром громадської адвокатури у рамках проекту «Реалізація та захист права на інформацію про молодіжні програми» за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».
 
Проект має на меті покращення реалізації та захисту права на доступ до інформації про молодіжні програми та їх фінансування на загальнодержавному та місцевих рівнях, навчання та активізацію організацій у реалізації та захисті права на інформацію.
 
Фото заходу: http://www.studua.org/news/2009/06/30/2187.html

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net