Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... Консультації щодо діяльності НУО on linе! усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Підприємці вважають заходи уряду, спрямовані на боротьбу з корупцією, неефективними, – соцдослідження


За її словами, 59% підприємців вважають, що антикорупційні дії уряду у сфері видачі дозволів на операції із землею, а також у сфері видачі дозволів на будівництво є «радше неефективними».

Також менше половини компаній вважає, що уряд вживає антикорупційні заходи у цих сферах.

Також соціологічне дослідження показало, що малі і середні підприємства традиційно більше відчувають вплив корупції, аніж великі фірми-гіганти. Пояснюється це тим, що малий та середній бізнес має менше можливості впливу на те чи інше рішення.

Довідка.

Опитування проводилося двома способами: і кількісне, і якісне. Кількісне дослідження було проведено серед компаній, які знаходяться у містах з населенням більше 100 000 осіб, які отримували дозволи на будівництво або операції із землею протягом двох останніх років. Дослідження проходило по всій Україні.

Також проводилося і якісне дослідження: глибинні інтерв’ю із представниками компаній, що отримували відповідні дозволи, та представниками органів влади, які ці дозволи видають. Загальна кількість опитаних у якісному дослідженні – 30 підприємців.

Вчора соціологи проводили презентацію порівняльного аналізу загальнонаціональних досліджень 2008–2009 років. Дослідження проводяться для порогової програми корпорації «Виклики тисячоліття». Дослідження стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданої через агентство США з міжнародного розвитку та корпорацію «Виклики тисячоліття».

У даному дослідженні корупцію визначають як зловживання владою органами влади, у тому числі співробітниками органів видачі дозволів, з метою отримання особистої вигоди. Корупція проявляється у тому, що посадовці вимагають або беруть хабар, подарунок чи послугу, використовують свій вплив для власної вигоди, упереджено ставляться до вирішення питання та зловживають родинними зв’язками або особистими контактами.

Джерело: ЗІК


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net