Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Посібник «Об’єднання громад» Представники НУО, які працюють із розвитком громад... «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

60% указів Президента і розпоряджень Кабміну, 70% судових рішень не виконується. Це вирок владі, – Гриценко


На переконання політика, якщо мова йде про владу як інструмент для розподілу ресурсів, вона працює, якщо ж під владою розуміти систему, спроможну приймати рішення, контролювати їх виконання та досягати результату, то вертикаль влади сьогодні перетворилася на горизонталь.

«60% указів президента не виконуються. Це вирок. Закони, рішення та розпорядження Кабміну також не виконуються так само, як і близько 70% судових рішень. Тому говорити про те, що влада сьогодні ефективна, немає підстав», – зазначив лідер «Громадянської позиції».

Задля підвищення ефективності влади Гриценко пропонує зміцнити вертикаль влади та змусити її бути більш відповідальною.

«Свій рецепт я дав – потрібно, щоб в країні була сильна виконавча вертикаль, яку має очолити особисто президент, що після перемоги на виборах сам формуватиме уряд та контролюватиме його дії. Глава держави повинен мати усі повноваження для виконання своїх передвиборчих обіцянок, – переконаний політик. – Також необхідна максимальна децентралізація влади».

Водночас народний депутат підкреслив – владі не потрібно вірити. Замість цього її потрібно відповідально обирати, а потім постійно на неї тиснути і контролювати. «Не можна владу залишати наодинці, потрібно постійно тримати її під контролем», – впевнений лідер «Громадянської позиції».

Також, на його думку, окрім зміцнення влади слід приділяти увагу й розбудові громадянського суспільства, яке за 18 років незалежності в Україні так і не з’явилося. «Громадянське суспільство – це самоорганізовані групи підприємців, медиків, мерів, вчителів тощо, які структуровано тиснуть на владу, не просто виходять з гаслами на акції протесту, а приходять до владних органів з конкретними рішеннями», – розповів народний депутат.

Гриценко зазначив, що сьогодні існує можливість «змести ту владу, яка довела країну до ручки» легітимним шляхом – піти на виборчу дільницю та проголосувати.

Політик звернувся до виборців з проханням не дати використати власний голос та прийти на дільниці 17 січня.

«Звертаюся до тих, хто повністю розчарований і не бажає йти на вибори взагалі або хоче проголосувати проти всіх: так, це форма протесту, однак все ж потрібно віддати свій голос за того, за кого потім буде не соромно. Потрібно робити свій вибір не за красивими словами, що їх пишуть політикам політтехнологи, а за конкретними справами, вчинками та результатами, яких досягла та чи інша людина, – переконаний лідер «Громадянської позиції». «Хочу, аби за ці півроку до виборів люди переосмислили, якими були попередні роки незалежності і як прожити наступні», – наголосив політик.

Джерело: ЗІК


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net