Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Консультації щодо діяльності НУО on linе! Посібник «Об’єднання громад» Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Загальноєвропейська «гаряча лінія» для українських заробітчан: 8-800-503-14-80

Нова «гаряча лінія» матиме місцеві номери у дев’яти країнах Європи, де за статистикою працює найбільша кількість українських заробітчан: Польщі, Чехії, Росії, Угорщині, Греції, Португалії, Німеччині, Італії та Іспанії.

Консультації можна буде також отримати через сайт проектуZAROBITCHАNY.ORG або через єдиний безкоштовний номер в Україні: 8-800-503-14-80.

«Для отримання допомоги з батьківщини українцям відтепер не потрібно платити за міжнародні дзвінки. «Гаряча лінія» не лише консультуватиме з юридичних питань, але й надаватиме інформацію стосовно інших програм цільової допомоги українським заробітчанам», – говорить виконавчий директор Фонду «Нові традиції» Олексій Сивак, – «Крім того, наш проект не спрямований на підтримку жодної політичної сили і не є передвиборчою акцією, а тому активно розвиватиметься, незалежно від політичної ситуації як до, так і після Нового року».

«Гаряча лінія» починає свою роботу одночасно із всеукраїнською кампанією соціальної реклами «Допомога там, де ти!». Кампанія, яка рекламуватиме послуги безкоштовної «гарячої лінії», також спрямована на подолання негативного ставлення суспільства до заробітчанства як соціального явища. «Працюючи за кордоном та інвестуючи зароблені гроші в українську економіку, заробітчани створюють вагому частку національного добробуту. Їхній внесок треба поважати і сприяти поверненню трудових мігрантів на батьківщину», – наголошує Олексій Сивак.

За словами керівників проекту, причиною започаткування ZAROBITCHАNY.ORG стала недостатня обізнаність громадян України, які виїжджають на заробітки за кордон, про свої права та юридичний статус у країні перебування. Основними проблемними моментами є правильне оформлення в’їзних документів, захист своїх економічних прав та отримання належного соціального захисту у країнах перебування. Результатом цього стають часті порушення норм імміграційного законодавства, велика кількість кримінальних справ, порушених проти українців, та численні депортації.

Проект «Заробітчани» здійснюється під егідою благодійного фонду «Нові традиції» з квітня 2009 року.

Фонд «Нові традиції» – некомерційна благодійна організація, яка підтримує різноманітні культурні, соціальні, медичні та освітні проекти. Окрім проекту «Заробітчани», Фонд надає всебічну підтримку міжнародному кінофестивалю «Молодість».

Джерело: ЗІК


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net