Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Реформування митних процедур на місцевому рівні об... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

У Вінниці хочуть в боржників за ЖКП відбирати закордонні паспорти

Про це повідомив заступник начальника відділу Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Вінницькій області Євген СУХОСТАВСЬКИЙ.

За його словами, наразі до ОВІРу надійшло 40 ухвал суду та більш як 50 листів-звернень від ДВС щодо злісних неплатників. «Таких боржників ми вносимо у базу даних. Згідно з законодавством ми можемо їм тимчасово не видавати, або вилучати закордонні паспорти до повної ліквідації заборгованості», - роз`яснив начальник відділу громадянства і міграції та реєстрації фізичних осіб Вінницького міського управління ГУ МВС України у Вінницькій області Андрій СИНЮШКО.

Є.СУХОСТАВСЬКИЙ також розповів, що протягом поточного року у ДВС надійшло 1092 виконавчі документи про стягнення заборгованості за комунальні послуги згідно з судовими рішеннями.

«До обов`язків працівників ДВС входить не просто перевірка матеріального стану боржників та арешт майна, в першу чергу ми керуємось індивідуальним підходом до кожної виконавчої справи. Коли справа доходить до арешту майна - більшість заможних вінничан сплачують борги у той же день», - зазначив заступник начальника відділу Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Вінницькій області.

Він розповів, що допомагають працівникам Державної виконавчої служби дільничні інспектори, адже часто державних виконавців неплатники зустрічають грубою лайкою, а іноді і погрозами щодо застосування вогнепальної зброї.

«Поспілкуватися з вінничанами, які живуть у приватних садибах теж не просто, особливо коли за високим парканом виконавців зустрічає ще й сторожовий пес господарів. У такому разі до справи залучають кінологів», - повідомив Є.СУХОСТАВСЬКИЙ.

За його даними, на сьогоднішній день накладено арешт на 95 будинковолодінь боржників. «Залишаються проблемними неплатники, квартири яких неприватизовані. Один з таких вінничан боргує більше 31 тисячі гривень», - додав Є.СУХОСТАВСЬКИЙ.

Як повідомляв у Вінниці протягом липня державними виконавцями накладено арешт на 46 автомобілів боржників за житлово-комунальні послуги.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net