Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... Посібник «Об’єднання громад» Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Венеціанська комісія розгляне зміни до закону про вибори Президента України

Під час пленарної сесії, яка проходитиме 9 та 10 жовтня у Венеції (Італія), Венеціанська комісія розгляне, зокрема, питання люстрації в Албанії, дискримінації в Чорногорії, виборче законодавство в Сербії та Україні.

Так, у відповідь на запит ВР України Комісія розгляне питання про доповнення до закону про вибори Президента України. Доповнення стосуються, зокрема, питань про склад виборчих комісій, списки виборців та виборчі спори.

В обговоренні візьмуть участь спікер парламенту Албанії Жозефіна ТОПАЛЛІ, парламентарії з Грузії Акакі МІНАШВІЛІ та Чьора ТАКТАКІШВІЛІ, а також українські парламентарії Андрій ПОРТНОВ та Валерій ПИСАРЕНКО. (Раніше планувалося, що в засіданні візьмуть участь А.ПОРТНОВ та перший заступник голови ВР України Олександр ЛАВРИНОВИЧ - УНІАН.)

Крім того, у відповідь на запит Конституційного суду Албанії Венеціанська комісія розгляне питання про конституційність албанського закону від 22 грудня 2009 року про люстрацію, який дозволяє новоствореному адміністративному органу через спеціальну процедуру на невизначений термін позбавляти повноважень Президента, парламентаріїв, міністрів, суддів Конституційного та Верховного судів.

У відповідь на запит колишнього міністра захисту прав людини та прав меншин Чорногорії буде розглянуто питання про проект закону про заборону дискримінації.

У відповідь на запит Міністерства державного управління та місцевих влад Сербії європейські експерти з конституційного права розглянуть три законопроекти про вибори: про державну виборчу комісію Сербії, про єдиний реєстр виборців та про вибори членів місцевих рад.

Іншими питаннями порядку денного передбачено розглянути: законопроект про доповнення до Цивільного кодексу Вірменії стосовно правил компенсації жертвам дифамації через пресу; законопроект про доповнення до закону Грузії про окуповані території; законопроект про доповнення до закону про Конституційний суд Латвії; доповнення до закону про захисника прав людини та свобод у Чорногорії.

Всі висновки Венеціанської комісії оприлюднюються після того, як вони ухвалюються Комісією, і з ними можна ознайомитись на веб-сторінці Венеціанської комісії невдовзі по закінченні сесії www.venice.coe.int

Джерело:УНІАН


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net