Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
«Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Реформування митних процедур на місцевому рівні об... Консультації щодо діяльності НУО on linе! усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Рада скасувала два останні в цьому році засідання

Верховна Рада України вирішила працювати з виборцями 24-25 грудня.

За відповідний проект постанови проголосували 232 депутати при мінімально необхідних 226. Таким чином, Рада внесла зміни до календарного плану 5 сесії Ради 6 скликання.

За таке рішення проголосував 171 депутат від фракції
Партії регіонів, 1 - від фракції Блоку Юлії Тимошенко, 10 - від фракції Блоку Наша Україна - Народна самооборона, 27 - від Комуністичної партії, 19 - від Блоку Литвина і 4 позафракційних парламентаріїв.

Нагадаємо, вчора, 22 грудня Рада відмовилася працювати з виборцями 23-25 грудня. Як зазначив учора віце-спікер
Микола Томенко, несподівана ініціатива закрити роботу Ради до завершення президентської виборчої кампанії з'явилася без проекту постанови, без розгляду комітетом і обговорення.

"Це не є випадкова ініціатива, оскільки цілком зрозуміло, що на сьогоднішній день стратегії виборчої кампанії багатьох кандидатів у президенти синхронізовані і ведуться спільно, а ті ключові сили, які голосували за закриття парламенту, очевидно знають, що їх кандидати про це домовилися", - зауважив Томенко.

Нагадаємо, згідно з календарним планом парламенту, 22-25 грудня нардепи повинні були працювати в пленарному режимі. З 28 по 31 грудня - робота в комітетах і фракціях.

Джерело: кореспондент.net


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net