Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
«Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Ю. Тимошенко забезпечить розгляд проекту Закону України „Про громадські організації” (№ 3371)?

Для пана Рибачука, незважаючи на його авторитет, досвід реєстрації громадської організації виявився неприємним, а обмеження щодо діяльності громадських організацій – реальними та обтяжливими. Він нагадав пані Тимошенко, що вдосконалений урядовий законопроект «Про громадські організації» більше року очікує на розгляд Верховної Ради, в тому числі і через бездіяльність фракції БЮТ.

Симптоматично, що Юлія Тимошенко не продемонструвала поінформованості стосовно проблеми законопроекту про громадські організації, хоча неурядові організації неодноразово письмово зверталися до Кабінету Міністрів та особисто Прем’єр-міністра з цього питання.

Юлія Тимошенко знову запевнила аудиторію глядачів, що вона повністю підтримує вдосконалення законодавства для громадських організацій. «Я ваш партнер у тому, щоб цей законопроект став реальністю, щоб громадські організації набули ті права, що є у цивілізованому, демократичному суспільстві», - наголосила пані Прем’єр-міністр.

Юлія Тимошенко пообіцяла, що вже в понеділок, 21 грудня, фракція БЮТ наполягатиме на включенні проекту Закону України «Про громадські організації» до порядку денного пленарного засідання Верховної Ради. Втім, даний законопроект вже був включений в порядок денний, але його розгляд відкладався тричі з кінця листопада.

Після обіцянок Юлії Тимошенко підтримати законопроект "Про громадські організації" його взагалі виключили з порядку денного пленарних засідань Верховної Ради.

Джерело: Громадський простір


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net