Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Реформування митних процедур на місцевому рівні об... Громадські активісти навчались інструментам впливу... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Обговорення формату та змісту нового посібника щодо держреєстрації організацій громадського сектору у сфері місцевого розвитку

Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури впродовж трьох років успішно надає безкоштовні правові консультації організаціям. У рамках програми правову допомогу отримують громадські, благодійні, релігійні організації, профспілки, ініціативні групи громадян із різних областей України у захисті та реалізації їхніх прав.

Також програма готує та видає інформаційно-правові матеріали для організацій громадського сектору, які розповсюджуються безкоштовно. У 2007 році  за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» було підготовлений практичний посібник «Державна реєстрація громадських  організацій, релігійних організацій, професійних спілок,  благодійних організацій в Україні: від А до Я» - усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських  організацій, релігійних організацій, професійних спілок,  благодійних організацій», тираж якого розійшовся за два місяці.
 
Сьогодні працівники програми у рамках реалізації проекту «Правовий супровід громадських ініціатив у сфері місцевого розвитку» за сприяння компоненту «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження» готують доповнений практичний посібник щодо державної реєстрації організацій.
 
Громадська організація «Центр громадської адвокатури» звертається до усіх активістів та громадських діячів, засновників організацій громадського сектору, які консультувались у програми та користувались посібником, надати пропозиції щодо формату, змісту та питань, які не були враховані у попередньому виданні та які б Вас цікавили.
 
Нове видання міститиме інформацію про легалізацію  та державну реєстрацію громадських та благодійних організацій різного статусу, органів самоорганізації населення, ОСББ, та інших організацій.
 
Посібник буде розповсюджуватись безкоштовно серед громадських, благодійних організацій, громадських приймалень, а також електронне видання буде розміщене для вільного завантаження на порталі «Юрист НГО», сайті МФВ, інших громадських ресурсах.
Пропозиції та побажання просимо надсилати на контакти програми: info@lawngo.net, тел. (факс) 032 2527580, м.Львів пр.Чорновола 63 оф.413. За цими ж контактами можна замовити електронну версію попереднього видання.

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net