Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
«Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... Реформування митних процедур на місцевому рівні об... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Міжнародні спостерігачі поставили залік виборам Президента

Вибори Президента відповідають більшості міжнародних зобов’язань, взятих Україною.

Про це заявили сьогодні на прес-конференції в Києві представники місії спостерігачів від ОБСЄ, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Європейського парламенту та Парламентської асамблеї НАТО.

У своїй заяві спостерігачі зазначили, що вибори консолідували прогрес, досягнутий, починаючи з 2004 року. Спостерігачі також дійшли висновку, що відсутність взаємодовіри між кандидатами та недосконала нормативно-правова база були одними з головних причин виникнення помічених проблем.

Професійне, прозоре та чесне голосування і підрахунок голосів повинні бути надійною основою для передачі влади мирним шляхом, йдеться у заяві спостерігачів.

“Голосування, яке відбулося вчора, стало переконливим проявом демократичних виборів. Для кожного в Україні ці вибори стали перемогою. Тепер настав час політичним лідерам країни почути вердикт народу та забезпечити передачу влади у мирний та конструктивний спосіб”, – заявив голова Парламентської Асамблеї ОБСЄ та Спеціальний координатор місії короткострокових спостерігачів ОБСЄ Жоао Соареш.

“Дехто вважає, що Помаранчева революція зазнала поразки. А я вважаю, що це не так. Завдяки Помаранчевій революції демократичні вибори в Україні тепер є реальністю”, – сказав голова делегації ПАРЄ Матіас Еорсі.

“Це були добре організовані та дійсно конкурентні вибори, які надали виборцям можливість зробити чіткий вибір. Тепер дуже важливо завчасно запровадити недвозначні правила та усунути прогалини в законодавстві перед проведенням наступних виборів для уникнення невизначеності, яка супроводжувала ці вибори”, – заявила голова місії ОБСЄ Бюро з демократичних інституцій та прав людини (БДІПЛ) зі спостереження за виборами Хайді Таілавіні.

Джерело: УНІАН


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net