Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Посібник «Об’єднання громад» Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... Реформування митних процедур на місцевому рівні об... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Запрошення до участі у науково-практичній конференції «Вдосконалення діяльності прокуратури – шлях до реформування кримінальної юстиції»

Центр громадської адвокатури та юридичний факультет Львівського державного інституту новітніх технологій та управління ім. В. Чорновола запрошують Вас взяти участь у роботі науково - практичної конференції «Вдосконалення діяльності прокуратури – шлях до реформування кримінальної юстиції», яка відбудеться 28 травня 2010 року у м. Львові на базі факультету.

Науково-практична конференція проводиться у рамках проекту «Вдосконалення діяльності прокуратури – шлях до реформування кримінальної юстиції» за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».
 
До участі в конференції запрошуються представники неурядових організацій, фахівці у сфері кримінально-процесуального права, прокурорського нагляду, конституційного права, теорії права та держави, співробітники судових і правоохоронних органів, представники інших органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні з метою проведення науково-практичної дискусії та обговорення реалій та перспектив реформування прокуратури в Україні.
За результатами конференції планується видання збірника, в якому будуть відображені позиції її учасників, та які поширюватимуться серед наукових установ, НУО, органів влади.
 
Витрати по доїзду компенсовуються учасникам конференції (у межах вартості купе). До початку роботи конференції збірник матеріалів безкоштовно надаватиметься учасникам, які прибули на захід. Участь у конференції без організаційного внеску.
 
 Для участі в конференції необхідно не пізніше 1 квітня 2010 року надіслати (подати) до оргкомітету: заявку та тези доповіді (правозахисники, представники неурядових організацій, органів влади можуть також брати участь в конференції без доповіді). Заявка та тези доповіді подаються в електронному вигляді за адресою: cga@lawngo.net з поміткою «на конференцію».
 
Додаток: інформація про конференцію та вимоги до тез
Додаток: заявка на участь
 
Або їх можна завантажити із сайту Центру громадської адвокатури www.cga.in.ua

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net