Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... Реформування митних процедур на місцевому рівні об... Посібник «Об’єднання громад» усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Програма малих грантів Світового банку 2010

Світовий банк в Україні оголошує Програму малих грантів на 2010 рік, яка використовується для доповнення програм Банку, спрямованих на посилення співпраці та взаємодії між різними партнерами та на забезпечення можливостей прямої співпраці Банку з організаціями громадянського суспільства.

У центрі уваги ПМГ для України на цей рік буде вдосконалення державного управління шляхом посилення ролі громадянського суспільства, зокрема, в поліпшенні надання послуг і в підвищенні підзвітності органів державної влади.

У рамках цієї ширшої теми ПМГ зосередиться на підтримці заходів громадянського суспільства, які стосуються вирішення проблем підзвітності перед суспільством у сфері охорони здоров’я та житлово-комунальних послуг.

Україна отримує незмінно низьку оцінку в сприйнятті населенням якості послуг охорони здоров’я та житлово-комунального сектора. Послуги в обох вказаних секторах надаються на місцевому рівні, і можна сподіватися, що надання підтримки невеликим організаціям громадянського суспільства (які буде визначено в ПМГ), які працюють на місцевому рівні, дасть відчутну користь безпосередньо місцевим громадам.

Хто може подавати заявки на участь у ПМГ?
Подати заявку на отримання гранту може будь-яка організація громадянського суспільства, яка займається діяльністю, пов’язаною з підзвітністю перед суспільством. Перевага під час відбору для надання підтримки в рамках ПМГ надаватиметься неприбутковим і неурядовим організаціям та тим установам, що не належать до навчальних і наукових.

Яким видам заходів надається підтримка?
Заходи з організації семінарів, занять, присвячених певним питанням, інформаційних кампаній та створення інноваційних мереж, які сприятимуть залученню громадськості, посиленню потенціалу, підвищенню обізнаності з відповідними питаннями або впливатимуть на ухвалення відповідних рішень чи на надання послуг населенню розглядаються як прийнятні для виділення фінансування у рамках ПМГ.

Яким видам заходів не надається підтримка?

У рамках програми малих грантів не можна фінансувати: наукові й дослідницькі програми, офіційні навчальні програми, операційні проекти, обладнання, будівництво споруд, стипендії, програми стажування, накладні витрати, такі як орендна плата, поточне утримання або витратні матеріали для головної установи та заробітна плата штатних працівників; фінансування не надається також окремим особам, які подають заявки від власного імені, або неюридичним особам.

Суми грантів і тривалість проекту
Рекомендується, щоб суми грантів були в межах від 3000 до 5000 доларів США. Крім того, рекомендується, щоб внесок у формі грантів становив 50% присудженої суми. Можливою є як готівкова, так і натуральна форма, як-от: час праці та робоча площа.

Одержувачі грантів повинні планувати завершення всієї роботи не пізніше, ніж через рік після дати присудження гранту.

Як подавати заявки на участь у ПМГ?
Заявка, заповнена українською мовою та резюме проекту англійською мовою слід надіслати в електронному вигляді на таку адресу:
ukraine@worldbank.org
із заголовком «Small Grants Program 2010».

Кінцева дата подання заявок – 9 квітня 2010 року

Детальнішу інформацію можна отримати в Дмитра Деркача, Керівник служби зв’язків з громадськістю Представництва Світового банку в Україні, або в Юлії Юрової, Координатора інформаційних програм: № тел.: (044) 490-66-71/72/73.

Джерело: Громадський простір


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net