Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Посібник «Об’єднання громад» Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... Консультації щодо діяльності НУО on linе! усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Зустріч-презентація на тему «Громадська експертиза органів влади – це легко».

19 травня 2010 року більше 40 громадських експертів та представників влади зберуться в Києві для презентації та обговорення нових можливостей, що з’явилися для всіх зацікавлених у проведенні громадської експертизи завдяки новому Інтернет-ресурсу «Робочий стіл громадського експерта».
Творче об’єднання «ТОРО» запрошує  до участі в зустрічі-презентації на тему «Громадська експертиза органів влади – це легко». 
Захід відбудеться в Києві 19 травня й триватиме з 11-ої по 13-ту години.
До участі в зустрічі-презентації сайту вже запрошені фахівці та громадські експерти, які мають досвід здійснення громадської експертизи, а також представники Кабінету Міністрів України, безпосередньо відповідальні за сприяння громадським експертам. Під час заходу відбудеться представлення головних секретів успішної громадської експертизи, а також спеціалізованої інтернет-платформи, здатної перетворити кожного на громадського експерта.
Зі свого боку ми готові забезпечити оплату Вашого проїзду до місця проведення та в зворотному напрямку (за наявності проїзних документів в обидва боки на автобус чи потяг класу не вище купе).
Про свою згоду на участь в заході просимо повідомити на адресу
site@toro.org.ua до 16.00 14 травня 2010 року.  У разі Вашого відбору, Вам буде надіслано програму заходу та детальну інформацію про місце проведення.Зверніть увагу! Ефективність участі в заході напряму залежить як від активності учасників, так і від наявності в них засобів автономного доступу до мережі Інтернет.За додатковою інформацією щодо участі в заході просимо контактувати з асистентом проектів Творчого об’єднання „ТОРО” Василем Зайцевим (тел.: +38 0522 27 23 19, e-mail: zaytsev@toro.org.ua) чи координатором моніторингових програм Творчого об’єднання „ТОРО” Володимиром Бочаровим (тел.: +38 0522 27 23 29, e-mail: bocharov@toro.org.ua)


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net