Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
«Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Консультації щодо діяльності НУО on linе! Представники НУО, які працюють із розвитком громад... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Якою тепер буде участь громадськості у формуванні та реалізації держполітики. Обговорення проекту Постанови КМУ

Міністерство юстиції виносить на громадське обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України “Про заходи щодо забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” для забезпечення вивчення та врахування думки громадськості щодо зазначеного проекту постанови.

Надсилайте зауваження та пропозиції до цього проекту постанови на електронну адресу kmd@minjust.gov.ua до 25 червня 2010 року.

У травні у відбулися консультації представників громадських організацій з Міністерством юстиції України щодо проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про заходи щодо забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", розробленого на вимогу громадських організацій Департаментом конституційного та адміністративного права Міністерства юстиції.

Уже добре знайомі постанови №1378 та №1302 вносили суттєві обмеження у створенні і діяльності громадських рад, погіршували процедури консультацій з громадськістю. Вимога створювати громадські ради на установчих зборах, де присутні більше 25% громадських організацій області чи України, заблокував процес створення громадських рад. До того ж вводилась територіальна дискримінація громадських організацій щодо участі в роботі рад при центральних органах виконавчої влади. Також скасовувалась можливість 3 НУО подавати запит на проведення консультацій із запропонованої теми.

Нові доопрацьовані (після консультацій за участі громадськості) пропозиції Міністерство юстиції у новій редакції виставило на сайті для громадського обговорення.

Джерело: Громадський простір


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net