Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Реформування митних процедур на місцевому рівні об... Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... Громадські активісти навчались інструментам впливу... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Круглий стіл «Проблеми доступу громадськості до інформації про об’єкти комунальної та державної власності у Івано-Франківській області»

 

Захід проводиться у рамках  проекту «Покращення доступу до інформації про управління та розпоряджання комунальною та державною власністю в Івано-Франківській області», який реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Партнерами заходу є Благодійний фонд «Право і демократія», Центр громадської адвокатури, Товариство молодих інвалідів «Братерство» та інші.

У рамках заходу планується обговорення результатів громадського дослідження доступу до інформації про управління та розпоряджання комунальною та державної власністю, в тому числі пасивного та активного доступу в Івано-Франківській області, проблем доступу до публічної інформації у справах громадського інтересу, перспектив впровадження  відкритих реєстрів комунального майна та  доступу до рішень місцевих рад щодо власності територіальної громади.

Круглий стіл буде проводитись  11 грудня 2010 р. в приміщенні  прес-центру Регіонального туристично-інформаційного центру (міська ратуша) за адресою м. Івано-Франківськ, вул.Галицька, 4а (початок о 12.00).

Для участі в круглому столі запрошуються громадські організації та представники органів влади, контакти: Андрій Малетин, тел. 0342731331, 050 3338783, maletyn@ukr.net.

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net