Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Реформування митних процедур на місцевому рівні об... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Громадські активісти навчались інструментам впливу... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Вирішення проблем місцевих громад через соціальне замовлення

28 квітня в 11:30 у приміщенні УНІАН, м.Київ буде проведено прес-конференцію “Вирішення проблем місцевих громад через соціальне замовлення”.

Механізм соціального замовлення як одна з найефективніших соціальних технологій, за допомогою якої органи місцевої влади у тісній співпраці з громад-ськими об'єднаннями вирішують життєво важливі проблеми населення уперше в Україні народився в місті Одесі більше десяти років тому.

Одним із ініціаторів та організаторів розробки і впровадження механізму соціального замовлення був Одеський суспільний інститут соціальних технологій, яки вже протягом 10 років здійснює науково-методичний супровід цього механізму.

На цей час соціальне замовлення та його різні модифікації впроваджені в Харкові, Києві, Хмельницькому, Миколаєві, Вознесенську, Чернігові, Чернівцях, Львові, Луцьку, Рівному, Алчевську Луганської області, Кам'янці-Подільському Хмельницької області, Кременчуці та Комсомольську Полтавської області, Боярці Київської області, Бердянську Запорізької області, а також у Дніпропетровській та Донецькій областях.

Наразі триває процес впровадження механізму соціального замовлення у містах Дніпропетровську, Запоріжжі, Луганську, Полтаві, Вінниці, в Одеській області.

Нещодавно в Одесі Інститут соціальних технологій організував Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Соціальне замовлення в Україні: досвід 10 років впровадження», в якій узяли участь більше 50 науковців, представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та громадських об’єднань з майже 20 міст та регіонів України, де діє або створюється механізм соціального замовлення.

Конференція проведена у рамках проекту “Соціальне замовлення – ефективний інструмент місцевого розвитку”, який реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та партнерських громадських організацій.

На конференції відбулася дискусія науковців і практиків по результатах моніторингу нормативної бази і досвіду використання соціального замовлення в різних регіонах України за 2000-2010 роки, по розробленому Інститутом проекту Типового положення про місцеве соціальне замовлення, Методиці соціальної діагностики та пакету законодавчих пропозицій, які мають сприяти подальшому розвитку в Україні механізму соціального замовлення.

За підсумками обговорення прийнято Резолюцію Конференцію, яка містить конкретні рекомендації щодо подальшого розвитку механізму соціального замовлення (додається).

У прес-конференції візьмуть участь:
- директор Одеського суспільного інституту соціальних технологій Андрій КРУПНИК;
- директор програми посилення впливу громадянського суспільства Міжнародного фонду «Відродження» Олексій ОРЛОВСЬКИЙ;
- керівник програм Українського центру перспективних досліджень Максим ЛАЦИБА.

Додаткова інформація за телефонами: 738-68-30; 776-27-69; 066-754-06-12; електронною поштою:
krоupnik@tm.odessa.ua


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net