Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Громадські активісти навчались інструментам впливу... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Консультації щодо діяльності НУО on linе! усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Обговорення результатів громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади щодо фінансування молодіжних програм із місцевих бюджетів

 

В Івано-Франківську та Луцьку відбудуться обговорення результатів громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади щодо фінансування молодіжних програм із місцевих бюджетів.
 
Як засвідчують результати аналізу місцевих практик положення (порядки) про проведення конкурсів та реалізацію програм із Державного та місцевих бюджетів потребують вдосконалення, запровадження більш прозорих та демократичних процедур. Поширеною стала практика скорочення обсягів фінансування програм, які визначаються через конкурс (від 0,1 % до 2-3 % бюджетного фінансування), більшість коштів із реалізації молодіжних програм спрямовується на заходи самих структурних підрозділів у справах молоді чи створених органом влади установ.
Представниками громадських організацій у рамках громадської експертизи проаналізовано застосування прозорих процедур фінансування молодіжних програм із бюджетів,  оцінено відповідні положення та акти, які визначають порядок організації та проведення конкурсів та здійснення фінансування.
Висновки та підготовлені рекомендації після обговорення будуть подані для врахування у порядку, передбаченому Постановою КМУ №976 від 05.11.2008 р.
Обговорення відбудуться: м. Луцьк, 21 вересня, початок о 14.00, адреса: конференц-зал народного дому «Просвіта», м. Луцьк, вул. Б.Хмельницького,1.
 м. Івано-Франківськ, 22 вересня, початок о 14.00, адреса: готель «Станіславів», вул. Чорновола 7, 4-й поверх.
Контакти для участі в заході: Івано-Франківськ: Тарас Случик, Івано-Франківський осередок ВМГО «Демократичний альянс», тел.0965598166, kpss@lawngo.net (sluchyk@gmail.com)
Луцьк: Михайло Шелеп, ГО «Асоціація Молодих Реформаторів», тел. 0674165086, kpss@lawngo.net (копія mike.shelep@gmail.com).
Заходи проводяться в рамках проекту «Підвищення прозорості та залучення НУО до бюджетної політики щодо фінансування програм для дітей та молоді із державного та місцевих бюджетів», що реалізується громадськими організаціями «Комітет підтримки студентського самоврядування», «Асоціація Молодих Реформаторів», «Центр громадської адвокатури», Івано-Франківським осередком ВМГО «Демократичний альянс» за підтримки програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження».
 
Додатково
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 05.11. 2008 р. № 976 «Про порядок сприяння проведенню громадської експертизи» на запит Центру громадської адвокатури про громадську експертизу від 24.02.2011 р. Головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської облдержадміністрації видано наказ про проведення громадської експертизи.
На запит Асоціації Молодих Реформаторів видано наказ Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації від 03.06.2011 р. №193-3а про проведення громадської експертизи.
Порядок сприяння проведенню громадської експертизи передбачає обов’язковий розгляд пропозицій за участю представників організації, яка проводила експертизу; розробку та затвердження за результатами розгляду пропозицій заходи, спрямовані на їх реалізацію; розміщення експертних пропозицій та заходів, які спрямовані на їх реалізацію, на офіційному веб-сайті, звітування про результати врахування пропозицій.

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net