Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Посібник «Об’єднання громад» «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Консультації щодо діяльності НУО on linе! усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Обговорення «Як дбає влада про молодь Прикарпаття»
22 вересня о 15.00 в готелі «Станіславів» (вул. Чорновола 7,4 поверх конференц-зал) відбудеться громадське обговорення експертизи Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської ОДА щодо фінансування молодіжних програм з бюджету.
 
В 2011 році на реалізацію Програми в обласному бюджеті було передбачено кошти в сумі 460 800 грн., а на конкурс проектів МГО лише 28 000 грн., що складає близько 12% від загальної суми. Такий стан речей суперечить практикам по всій Україні і його потрібно змінювати на 2012 рік. На круглому столі лідери молодіжного руху Прикарпаття та представники органів державної влади обговорять який повинен виділятись відсоток на фінансування проектів МГО та ОСС, хто має входити в комісію та як дальше розвивати молодіжну політику на Прикарпатті.
Представниками громадських організацій, експертами у рамках громадської експертизи проаналізовано застосування прозорих процедур фінансування молодіжних програм із місцевого бюджету, відповідні положення та акти, які визначають порядок організації та проведення конкурсів та здійснення фінансування.
Висновки та підготовлені рекомендації громадської експертизи після обговорення представниками громадськості будуть подані для врахування у порядку, передбаченому Постановою КМУ №976 від 05.11.2008 р.
 
На обговорення запрошені:
 
Тетяна Яцків – Керівник програми правової підтримки НУО Центру громадської адвокатури (м. Львів);
Мирослав Карабін – Начальник Головного управління у справах сім’ї молоді та спорту ОДА, Голова фракції «Відродження» в Обласній Раді;
Ганна Крисюк – Голова консультативно-дорадчого органу при Управлінні у справах сім’ї та молоді «Молодіжна адміністрація області»
Микола Зілінський – депутат Івано-Франківської Обласної ради
Володимир Олійник – депутат Івано-Франківської Обласної ради
 
Також участь в круглому столі візьмуть голови молодіжних громадських організацій та органів студентського самоврядування області, депутати Івано-Франківської Обласної ради.
Модератором круглого столу буде Тарас Случик – Голова Івано-Франківського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс», Голова правління Експертної мережі Аналізу державної політики.
 
Захід проводиться в рамках проекту «Підвищення прозорості та залучення НУО до бюджетної політики щодо фінансування програм для дітей та молоді із державного та місцевих бюджетів», що реалізується громадськими організаціями «Комітет підтримки студентського самоврядування», «Асоціація Молодих Реформаторів», «Центр громадської адвокатури», Івано-Франківський обласний осередок ВМГО «Демократичний Альянс».
 
Додатково
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 05.11. 2008 р. № 976 «Про порядок сприяння проведенню громадської експертизи» на запит про громадську експертизу від 24.02.2011 р. Головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації видано наказ про проведення громадської експертизи.
Порядок сприяння проведенню громадської експертизи передбачає обов’язковий розгляд пропозицій за участю представників організації, яка проводила експертизу; розробку та затвердження за результатами розгляду пропозицій заходи, спрямовані на їх реалізацію; розміщення експертних пропозицій та заходів, які спрямовані на їх реалізацію, на офіційному веб-сайті, звітування про результати врахування пропозицій.
 
За додатковою інформацією звертайтесь до:
 
Тараса Случика
Голова Івано-Франківськогообласного осередку
ВМГО «Демократичний Альянс»
Голова правління Експертної мережі Аналізу державної політики
моб. 096 55 98 166
e-mail: sluchyk@gmail.com
 
Тетяни Яцків
Керівник програми правової підтримки НУО Центру громадської адвокатури
e-mail: info@lawngo.net

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net