Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Консультації щодо діяльності НУО on linе! Посібник «Об’єднання громад» усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

На Івано-Франківщині покращать механізми бюджетного фінансування молодіжних програм

 

Вчора, 22 вересня, у м. Івано-Франківськ відбулось громадське обговорення «Практики фінансування програм та заходів для дітей та молоді в Івано-Франківській області: результати громадської експертизи та рекомендації».
До обговорення долучились більше 40 представників від неурядових організацій, медіа, органів державної влади, депутатського корпусу.
В рамках заходу презентовано результати громадської експертизи механізмів фінансування програм для дітей та молоді, що реалізуються за рахунок коштів обласного бюджету в Івано-Франківській області, а також пропозиції та рекомендації громадських організацій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 р. № 976 «Про порядок сприяння проведенню громадської експертизи» на запит Центру громадської адвокатури про громадську експертизу від 24.02.2011 р. Головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської облдержадміністрації видано наказ про проведення громадської експертизи.
Як відзначила керівник  програм Центру громадської адвокатури Тетяна Яцків, «громадська експертиза проводилась у трьох областях. Результати засвідчують, що в кожній області існують різні практики. Так в Івано-Франківській області однією із найважливіших перешкод є обсяг фінансування, що виділяється на програми для молоді саме через конкурс (28 тис. грн..), тоді як загальний обсяг коштів на молодіжні програми 460,8 тис. грн. Проекти та заходи реалізовуються, проте не на конкурсних засадах. Хоча саме через конкурс можна знайти найбільш ефективного виконавця програми.»
Тарас Случик, голова Івано-Франківського осередку ВМГО «Демократичний альянс» відзначив, що «Положення про конкурс програм та проектів для дітей та молоді в Івано-Франківській області містить загалом хороші підходи, проте найбільш проблемним є питання формування комісії, яка визначає переможця. На сьогодні  в складі комісії є здебільшого представники  самого органу влади, що проводить конкурс, із залученням кількох депутатів».
Обговорення проводилось в рамках проекту «Підвищення прозорості та залучення НУО до бюджетної політики щодо фінансування програм для дітей та молоді із державного та місцевих бюджетів», що реалізується громадськими організаціями «Комітет підтримки студентського самоврядування», «Асоціація Молодих Реформаторів», «Центр громадської адвокатури», Івано-Франківським осередком ВМГО «Демократичний альянс» за підтримки програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження».
Із пропозиціями, підготовленими у рамках громадської експертизи, можна ознайомитись у додатку.
Контакти:
Керівник проекту:Тетяна Яцків, Центр громадської адвокатури, тел.0974434233, 032 244 46 59, info@lawngo.net
Координатор в Івано-Франківській області:Тарас Случик, Івано-Франківський осередок ВМГО «Демократичний альянс», тел.0965598166, sluchyk@gmail.com
 
ДОДАТОК висновки
ДОДАТОК таблиця

 

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net