Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Громадські активісти навчались інструментам впливу... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... Реформування митних процедур на місцевому рівні об... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Увага! 21.10.2011р. відбудеться обговорення "Право власності в України – реалізовувати чи захищати?"

21.10.2011р. у м.Львові за адресою вул. Князя Романа, 20, у приміщенні готелю «Швейцарський» (конференц-зал) відбудеться обговорення на тему «Право власності в України – реалізовувати чи захищати?». Початок об 11.00.

До участі в заході запрошуються представники неурядових організацій, представники органів влади, представники засобів масової інформації, а також інші заінтересовані особи.
Захід організовує Центр громадської адвокатури в рамках проекту «Покращення умов реалізації та захисту права власності як основного речового права», що виконується Центром громадської адвокатури за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду „Відродження”.
Під час заходу на обговорення будуть винесені наступні питання: труднощі в реалізації права власності, їх причини, найбільш поширені категорії справ щодо порушення права власності, соціальні виплати як особливий об’єкт права власності, проблеми, пов’язані з його реалізацією, реалізація права комунальної власності, суд як орган, який покликаний захищати право власності, способи захисту права власності: що ефективно (за результатами огляду судової практики), реалізація та захист права власності неприбуткових організацій, позиції Європейського Суду з прав людини щодо захисту права власності та ін.
Також під час обговорення буде презентовано ТОП «10» порушень права власності в Україні.
Бажаючим прийняти участь в заході прохання зареєструватися за тел.032 2444659 або по електронній пошті - cga@lawngo.net.
 
Контакти:
Оксана Коваль, Центр громадської адвокатури,
Тел. (032) 2 444 659, cga@lawngo.net

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net