Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... Посібник «Об’єднання громад» Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Фокус – групове обговорення щодо проблем користування та розпоряджання лісовими ресурсами

 

20 вересня 2011 року в м. Львові  відбулось фокус – групове обговорення щодо проблем, які виникають при застосуванні законодавства, порушень прав, перепон реалізації права на доступ до лісових ресурсів.
 В заходу взяли участь громадські активісти, правники, представники лісгоспів,  мешканці населених пунктів, в яких наявні лісові масиви.
Метою фокус-групи було визначити,  з якими проблемами стикаються жителі при користуванні лісовими ресурсами, дослідження стану та перешкод реалізації права громад та їх мешканців на доступ до ефективного користування, розпорядження та відновлення лісових ресурсів в Івано-Франківській та Львівській областях.
 Учасниками заходу обговорювались питання про типові порушення лісового законодавства та зловживання у лісовому секторі (порушення правил ведення рубок лісу в Карпатах та захоплення земель лісового фонду з метою переведення в інші категорії, в тому числі під забудову, браконьєрство, технологічні порушення заготівлі деревини, засмічення лісових угідь побутовими відходами, порушення протипожежної безпеки, порушення положень щодо охорони заповідних зон), заходи, які слід здійснити для ефективного забезпечення захисту та збереження лісів,  роль організацій Івано-Франківської та Львівської області у боротьбі з правопорушеннями в лісовому секторі, як ефективно в судовому порядку відстояти право на доступ до ефективного користування, розпорядження та відновлення лісових ресурсів.
Фокус-група проводилась в рамках реалізації проекту «Підтримка та захист права на доступ до ефективного користування, управління і відновлення лісових ресурсів, посилення участі громади та її мешканців у прийнятті рішень, що стосуються лісових ресурсів в Івано–Франківській та Львівській областях» за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження»
Ініціативу реалізують: ІФОГО Станіславська правозахисна група, Центр громадської адвокатури, МГЕО «Животоки», Інститут правничих реформ та успішних стратегій розвитку.

pravogromady.org.ua/


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net