Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Громадські активісти навчались інструментам впливу... Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... Консультації щодо діяльності НУО on linе! усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2012

Як судді Івано-Франківщини «грають у футбол» …

 

Про це можна говорити проаналізувавши ухвали Косівського районного суду та Івано-Франківського окружного адміністративного суду якими відмовлено прийняти до розгляду адміністративний позов Станіславської правозахисної групи  до Яблунівської селищної ради Косівського району, що подавався в рамках проекту «Реалізація права на доступ до інформації про управління та розпорядження землею територіальних громад у Івано-Франківській області» за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».
Раніше,  Станіславська правозахисна група зверталась до Косівського районного суду з позовом до Яблунівської селищної ради, оскільки останньою не надано інформації на запит, однак як повважав  суд пред’явлений позов не підсудний Косівському районному суду та порекомендував громадській організації звернутись з позовною заявою до Івано-Франківського окружного адміністративного суду.
Після цього Станіславська правозахисна група звернулась до Івано-Франківського окружного адміністративного суду з даним позовом,  проте  цим судом також позовну заяву до розгляду не прийнято з  підстав, що такий спір повинен вирішуватись місцевим загальним судом як адміністративним за місцезнаходженням відповідача, в даному випадку це  Косівським районним судом.
Отже,  складається враження про те, що суди, які покликані  забезпечувати незалежне функціонування верховенства права, відновлювати законність та справедливість, просто футболять справу, бо їм не хочеться розбиратися з  владою,   при цьому прикриваючи бездіяльність та зловживання з боку останньої.

Крім того, постає питання: Яким чином судді, які не в змозі визначити підсудність справ     можуть справедливо розглянути справу та винести законне і обґрунтоване рішення ?     


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net