Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
«Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Консультації щодо діяльності НУО on linе! усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2012

Запрошення до участі в семінарі «Покращення діяльності правозахисних організацій шляхом обміну кращими практиками»

 
Центр громадської адвокатури оголошує про початок проекту «Покращення діяльності правозахисних організацій шляхом обміну кращими практиками» та запрошує до участі правозахисні неурядові громадські організації та громадських активістів, які працюють в невеликих містечках, селищах та селах України у сфері правозахисту та адвокації інтересів в місцевих громадах.
 Проект підтримують програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” та “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду Відродження.
Мета проекту – обмін досвідом з неурядовими організаціями, які починають працювати в сфері правопросвітницької діяльності, правозахисту, застосування інструментів громадської участі в невеликих містечках та селах, спільне вирішення проблем, з якими стикаються мешканці сіл та містечок.
 
У межах проекту буде проведено два основні заходи:
- дводенний семінар-обмін, який відбудеться 15-16 березня 2012 року у місті Львові. Під час обмінів обговорюватимуться питання залежно від проблематики місцевих громад, в яких діятимуть учасники семінару. Детальна програма заходу буде сформована за результатами анкетування учасників.
- стажування чотирьох представників неурядових організацій (обиратимуться серед учасників заходу) із вивченням досвіду провідних правозахисних організацій та розвитку місцевих ініціатив.
 
Критерії відбору учасників семінару-обміну:
§ представники локальних  правозахисних неурядових організацій або громадські активісти, які працюють в невеликих населених пунктах (селищах, селах, невеликих містах);
§ представники  незалежно від регіону України;
§ учасники повинні мати незначний досвід у сфері правозахисту, адвокації, але мотивацію до розвитку своїх знань та навичок, застосування у діяльності організації, яку вони представляють.
Не підтримуються в рамках даного обміну кандидатури тих осіб, які мають мотивацію розвитку знань та навичок, але представляють  досвідчені правозахисні організації.
 
Загалом буде відібрано 20 учасників.
 
Для участі в семінарі слід заповнити анкету, яку слід надіслати до 29.02.2012 року на електронну пошту cga@lawngo.net. Про результати відбору Вас буде повідомлено до 05.03.2012 року.
 
Витрати учасників семінару-обміну на проїзд, проживання та харчування відшкодовують організатори.
 
Контактні особи: Оксана Коваль, Тетяна Яцків, 0979812738, 032 244 46 59,  cga@lawngo.net, www.cga.in.ua  

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net