Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... Посібник «Об’єднання громад» усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Міністерство юстиції закликає до обговорення проекту змін до Закону України «Про звернення громадян»

 З 23 квітня 2008 року на сайті Міністерства юстиції оприлюднено для обговорення проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян».

Проект розроблено Міністерством юстиції на виконання абзацу третього статті 4 Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».
 
 Новелою проекту є пропозиція розширити звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, надавши їм можливість робити це посередництвом електронної пошти.
 
Проектом закону, розробленим Мін’юстом, пропонується унормувати можливість громадян України надсилати звернення до органів влади та установ, а також - отримувати відповідь на них електронною поштою.
 
Зауваження та пропозиції до проекту Міністерство юстиції просить надсилати на адресу: м. Київ, вул. Городецького, 13, Міністерство юстиції, Департамент адміністративного права. Адреса електронної пошти: liashko@minjust.gov.ua.
 
  Повідомлення Міністерства юстиції України
 

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net