Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... Реформування митних процедур на місцевому рівні об... «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2012

У Львові відбувся навчальний тренінг для юристів з питань трудового законодавства.

 2-3 квітня у м.Львові відбувся дводенний навчальний тренінг для юристів, які надають правові консультації населенню за проектом «Правова просвіта як спосіб сприяння працевлаштуванню безробітних мешканців сільських районів Львівщини». Даний проект реалізується ГО «Центр громадської адвокатури» в партнерстві з Львівським обласним центром зайнятості за підтримки проекту «Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні «Правова країна», що виконується Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
В тренінгу взяли участь п’ятеро юристів, які будуть надавати правові консультації сільському населенню щодо трудових прав та працевлаштування на території п’ятьох сільських рад Львівської області, а саме:
- Зарічанської сільської ради Жидачівського району (для мешканців сіл Дем’янка-Лісна, Дем’янка-Наддністрянська, Заріччя та Межиріччя).
- Монастирецької сільської ради Жидачівського району (для мешканців сіл Которини, Монастирець, Протеси та Старе Село).
- Містковицької сільської ради Самбірського району (для мешканців сіл Зарайське, Климівщина, Ковиничі та Містковичі).
- Тартаківської сільської ради Сокальського району (для мешканців сіл Бірки, Тартаків, Романівка та Копитів).
- Смиківської сільської ради Сокальського району (для мешканців сіл Бордячів, Залижня, Матів та Смиків).
На тренінгу розглянули питання, які стосуються основ трудового законодавства, гарантій для працівників при звільненні з роботи, порядку взяття на облік в службу зайнятості, створення та ведення власної справи, допомог та дотацій від держави в даній сфері.
Також, обговорювались питання правової просвіти мешканців сільський населених пунктів, порушень права власності, які трапляються в сільській місцевості, типові запитання з якими звертаються громадяни до юристів, питання доступу до публічної інформації та навики комунікації з людьми.
 

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net