Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Реформування митних процедур на місцевому рівні об... Консультації щодо діяльності НУО on linе! Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2012

Аналітичне видання «Реалізація принципу соціальної справедливості у забезпеченні соціальних прав людини та соціальній політиці України»

         Центром громадської адвокатури підготовлено підсумковий звіт проекту під назвою «Реалізація принципу соціальної справедливості у забезпеченні соціальних прав людини та соціальній політиці України».

    У виданні висвітлено результати аналізу та оцінки політики реформування пільг та привілеїв, пенсійного забезпечення в Україні, пропозиції оптимізації та забезпечення реалізації принципу соціальної справедливості у забезпеченні соціальних прав в соціальній політиці України.
     У відповідних розділах видання висвітлено наступні актуальні питання: соціальна справедливість у забезпечення прав людини в Україні; реалізація принципу соціальної справедливості у забезпеченні соціальних прав людини та соціальній політиці України; огляд дій держави щодо планування реформування пільг та привілеїв; реформа пенсійного забезпечення; розуміння принципу соціальної справедливості в Україні: новели та тенденції; пільги, гарантії та компенсації – «погляд» Конституційного Суду України; аналіз зареєстрованих законопроектних ініціатив, які стосуються пільг та привілеїв; пільги за професійною ознакою та їхня оптимізація; виконання рішення Європейського Суду з прав людини чи приховане скасування пільг; реформування пільг та привілеїв, соціальна політика: місцевий рівень; аналіз дій органі влади щодо реалізації політики у сфері реформування пільг та привілеїв на місцевому рівні; залучення громадськості до планування та оцінки реформ у сфері соціальної політики.
      Видання підготовлене та видане Центром громадської адвокатури у рамках проекту «Сприяння громадськості у впровадженні принципу соціальної справедливості в соціальній політиці», що реалізовується за підтримки програми «Верховенство права»   Міжнародного фонду «Відродження».
      Електронну версію видання можна переглянути (завантажити) тут

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net