Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Громадські активісти навчались інструментам впливу... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2012

Конкурс для відбору місцевих партнерів „Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад,проекту „Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад, Фаза 2. 2012-2015 рр.”

Програма протидії торгівлі людьми Представництва МОМ в Україні у партнерстві із Західноукраїнським ресурсним центром та Українським фондом «Благополуччя дітей» за  підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні оголошують конкурс для громад Донецької, Івано-Франківської, Львівської областей та АР Крим для участі в проекті „Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад, Фаза 2. 2012-2015 рр.”

 ЗУРЦ запрошує громади в Донецькій, Івано-Франківській, Львівській областях та Автономній Республіці Крим, взяти участь у конкурсі для участі в превенційному проекті, який спрямовано на попередження торгівлі людьми та неврегульованої міграції шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад.

Мета проекту: Попередження торгівлі людьми та неврегульованої міграції у чотирьох областях України шляхом  залучення соціальних працівників, педагогів та лідерів місцевих громад у превенційну роботу, заходи із розвитку громади та створення альтернативних можливостей для молоді. Основні завдання проекту:

-   Підвищення спроможності сільських громад до вирішення соціальних проблем шляхом залучення місцевих ресурсів. Розробка та виконання проектів з розвитку громад.

-   Підготовка соціальних працівників, педагогів та практичних психологів до ефективної роботи з протидії торгівлі людьми в місцевих громадах та під час роботи із молоддю.

Для участі у відборі, громади мають заповнити анкету та у термін до 23 червня 2012 року  надіслати її на адресу організаторів (вказано нижче). До розгляду будуть прийняті лише анкети, які є повністю заповнені та надані у вказаний в оголошенні термін. Просимо уважно ознайомитися з інструкціями перед заповненням проектної заявки.

 Громади, відібрані до участі в проекті, буде залучено до реалізації двох компонентів проекту: соціальна робота та мобілізація громад. Участь у проекті вимагає наявності в громаді ініціативної групи, діючої НУО та зацікавленої у подібних ініціативах школи.

 Аплікаційний пакет документів  призначений для ініціативних груп місцевих громад. Документи тут www.zurc.org/index/topic/id/148/c/5

Останній термін для подання заповнених  анкет  - 23 червня 2012 року. Термін подання анкет підтверджується датою відправлення, поштовим штемпелем або квитанцією про прийняття поштового відправлення. До анкети також повинні додаватися 2 завірені листи підтримки (зразки додаються до аплікаційного пакету): від районної ради та від управління освіти районної державної адміністрації того району, на території якого знаходиться ініціативна група, що подає анкету.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net