Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Громадські активісти навчались інструментам впливу... Консультації щодо діяльності НУО on linе! Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2012

На Волинському телебаченні обговорювали перший річний досвід області реалізації Закону «Про доступ до публічної інформації»

 

У студії Волинського телебачення на програмі «Громадській вектор» представники громадських організацій, місцевої влади та журналісти обговорили питання першого року  реалізації Закону «Про доступ до публічної інформації» в області.
Як відзначив виконавчий директор Центру політичного аналізу та виборчого консалтингу Михайло Шелеп, «Закон України «Про доступ до публічної інформації» надав демократичний інструмент для роботи журналістам та громадським активістам, а також стимул підвищення прозорості діяльності органів влади». Позитивно оцінили Закон і представники органів влади. Заступник начальника юридичного відділу апарату Волинської ОДА Лілія Костянтинівна Дробишинець – відзначила, що Закон «Про доступ до публічної інформації» запровадив багато можливість звернення за допомогою електронної скриньки, розмежовано звернення та запит на інформацію, запроваджено інші прогресивні підходи до роботи із інформацією органу влади.
Учасниками  проаналізовано статистику подання запитів на інформацію, проблеми, з якими  стикались працівники органів публічної влади в області. Багато із озвучених проблем стосувались незнання як організовувати роботу із Законом, одним із яких залишається питання реєстру документів. Зі своєї сторони журналісти та громадські активісти розповіли  про перешкоди реалізації права на доступ до публічної інформації.
Експерт Центру політичного аналізу та виборчого консалтингу Марія Доманська звернула увагу на такі проблеми як повне оприлюднення текстів рішень, їх послідовне оприлюднення, розміщення проектів актів. В ефірі також було представлено  інші результати громадських досліджень, які проводились громадськими організаціями «Центр політичного аналізу та виборчого консалтингу», «Центр громадської адвокатури» та партнерами у Волинській, Івано-Франківській та Львівській областях у рамках проекту «Моніторинг забезпечення та посилення доступу до нормативно-правових актів, актів індивідуальної дії, проектів нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування», що реалізовується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Відео можна переглянути тут

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net