Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Громадські активісти навчались інструментам впливу... «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів публікацій -> АРХІВ КОНСУЛЬТАЦІЙ

Консультація щодо включення у Реєстр неприбуткових установ та організацій громадських організацій

 

Доброго дня, шановні колеги,
 
До програми правової підтримки НУО надійшло звернення від громадської активістки: щоб зареєструвати неприбуткову громадську організацію (0006 або 0011), треба спочатку зареєструвати її як юридичну особу, а вже потім реєструвати як неприбуткову у податкових органах?
Після проходження процедури легалізації шляхом реєстрації громадська організація включається у Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Тільки після цього вона відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» набуває статусу юридичної особи.
Державний реєстратор після включення відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців передає дані до органів державної податкової служби за місцем знаходження юридичної особи. Однак організація вважається такою, що перебуває на загальній системі оподаткування.
Для отримання пільг з податку на прибуток організація після цього повинна подати документи для включення у Реєстр неприбуткових установ та організацій до органів державної податкової служби.
Із порядком подання документів та включення організацій та установ до Реєстру неприбуткових установ та організацій можна ознайомитись в консультації, поданій нижче.

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net