Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Громадські активісти навчались інструментам впливу... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Консультації щодо діяльності НУО on linе! усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Консультації -> ГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯ

Як "легалізувати" осередки ВГО

У зв'язку зі змінами у законодавстві, яке регулює діяльність громадських організацій, просимо Вас надати роз'яснення щодо процедури легалізації місцевих осередків ВГО. Чи потрібно легалізувати та яка процедура легалізації існує на даний момент?

Згідно із Законом «Про громадські об’єднання», громадські об’єднання можуть створювати відокремлені підрозділи. Вони не є юридичними особами. Утворюються за рішенням відповідного керівного органу громадського об'єднання згідно із статутом.
Відомості про утворені відокремлені підрозділи громадського об'єднання подаються до уповноваженого органу з питань реєстрації за місцезнаходженням громадського об'єднання. 
Детальний порядок подання документів, вимоги до відомостей і порядок дій органу реєстрації щодо відокремлених підрозділів визначений Законом про державну реєстрацію.
Окрім того, варто відзначити, що якщо організація зареєстрована до січня 2013 року (набуття чинності Закону «Про громадські об’єднання) стикнеться із тим, що необхідно привести у відповідність власний статут і всеукраїнської громадської організації (протягом п’яти років після вступу у дію Закону, п.4 Прикінцевих та перехідних положень), адже положення статуту, на підставі якого будуть подаватись відомості про нові відокремлені підрозділи, не відповідатимуть новому закону.

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net