Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
«Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ

Громадські представники працювали над викликами підтримки громадських неурядових організацій

       16 грудня 2014 р. у місті Львові проводився семінар-обмін «Виклики підтримки громадських неурядових організацій та посилення їхнього голосу на локальному рівні».

 У семінарі взяли участь представники ресурсних центрів, центрів правової інформації, інших організацій, які надають консультаційну, методичну та іншу підтримку громадським ініціативам на місцях.
 
В рамках заходу учасники мали змогу на основі власного досвіду визначити та узагальнити виклики, які сьогодні стоять перед інститутами громадянського суспільства, обмінятись досвідом, здійснити спільну роботу над пошуком ідей для власної роботи та спільної діяльності із партнерами. Фасилітаторами заходу були Тетяна Яцків (Львів) та Наталія Стаднійчук (Дніпропетровськ).
 
Темами, які найбільш згадувані як «виклики» та з якими працювали учасниками семінару, стали: участь інститутів громадянського суспільства у попередженні та протидії корупції; фінансування; робота з цільовими групами; професіоналізація інститутів громадянського суспільства; співпраця з владою; активізація участі громадських об’єднань та громадян; комунікація. Також приділено окрему увагу питанням роботи інститутів громадянського суспільства в час конфронтації насильства в регіонах України.
 
Захід проводився програмою правової підтримки НУО ГО «Центру громадської адвокатури» (Львів) в партнерстві із Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» (Дніпропетровськ) у рамках проекту «Посилення голосу неурядових організацій в Україні», що реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net