Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
«Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Посібник «Об’єднання громад» Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ

Як організувати громадський антикорупційний моніторинг державних закупівель на місцевому рівні: семінар

Львів,  6-7 лютого 2015 р.   Готель ЛЬВІВ, пр. В. Чорновола, 7 

6-7 лютого 2015 р. у місті Львові відбуватиметься дводенний семінар на тему громадського антикорупційного моніторингу державних закупівель на місцевому рівні.

 Запрошуються до участі представники громадських та інших неурядових організацій, члени громадських рад, інші громадські активісти, представники засобів масової інформації.

 У рамках семінару розглядатимуться  такі питання як види корупції та корупційні ризики, відкритість та прозорість органів влади як запорука боротьби з корупцією, джерела та способи отримання інформації, участь громадськості у бюджетному процесі, державні закупівлі, антикорупційні громадські та журналістські розслідування та інші. Тренери семінару будуть експерти та фахівці Центру політичних студій та аналітики (м.Київ) та Центру громадської адвокатури (м.Львів).

 До участі запрошуються представники із Львівської області. Учасникам із інших міст Львівської області покриваються витрати на квитки, наявність зворотнього квитка є обов’язковою. Організатори покривають перебування у місці проведення семінару.

 Для участі у заході просимо надіслати лист-зголошення до 1 лютого 2015 р. на скриньку cga@lawngo.net або за контактним телефоном 0969572585, 0992750240, контактна особа: Мар’яна Багній.

 

 Додаткова інформація

 

 З січня 2014 року стартував проект «Створення і впровадження державної системи контролю за коштами «Відкритий бюджет». Виконавцем проекту є ГО «Центр політичних студій та аналітики». Проект фінансується Європейським Союзом.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net