Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Реформування митних процедур на місцевому рівні об... Консультації щодо діяльності НУО on linе! «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ

Громадськість Львівщини навчилася організовувати актикорупційний моніторинг.

У Львові 6-7 лютого 2015 р. відбувся дводенний семінар щодо громадського антикорупційного моніторингу державних закупівель на місцевому рівні.

Участь в семінарі взяли представники громадських та інших неурядових організацій, члени громадських рад, громадські активісти, представники засобів масової інформації.
 Проводили семінар кваліфіковані і досвідчені тренери з Центру політичних студій та аналітики (м.Київ) та Центру громадської адвокатури (м.Львів). У рамках семінару були висвітлені і випробувані на практичних заняттях інструменти громадського контролю за використанням бюджетних коштів. Зокрема, Андрій Марусов (ЦПСА) поділився секретами успішних журналістських розслідувань, Гліб Каневський (ЦПСА) провів інформаційно-пізнавальний майстер-клас з моніторингу державних закупівель за допомогою сайту tender.me.gov.ua. Володимир Тарнай (ЦПСА) розповів про участь громадськості у формуванні бюджету та особливості бюджетної політики, новели Податкового Кодексу.
 Також за результатами семінару була створена регіональна мережа активістів зацікавлених в аналізі державних закупівель. Команда Центру громадської адвокатури здійснюватиме координаційну та консультаційну допомогу учасникам мережі.
 
 Додаткова інформація
З січня 2014 року стартував проект «Створення і впровадження державної системи контролю за коштами «Відкритий бюджет». Виконавцем проекту є ГО «Центр політичних студій та аналітики». Проект фінансується Європейським Союзом.

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net