Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... Посібник «Об’єднання громад» Консультації щодо діяльності НУО on linе! усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ

Організація роботи із забезпечення доступу до публічної інформації в органах влади Львівщини

      6 лютого в місті Львові пройшов семінар “Організація доступу до публічної інформації в органі влади” за участі представників органів місцевого самоврядування та органів державної влади Львівщини з питань впровадження Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

У відкритті семінару взяв участь заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний, який наголосив на важливості удосконалювати розпочатий три роки тому процес впровадження практик відкритості органів публічної влади.
Ольга Сєдова (Рада Європи) — поділилась планом подальшої роботи в сфері доступу до інформації. Тренери опрацювали з учасниками правила застосування “трискладового тесту”, співвідношення Закону України “Про доступ до публічної інформації” та Закону України “Про захист персональних даних”. Також Центром політичних студій та аналітики були представлені результати моніторингу відкритості органів місцевого самоврядування та органів влади на прикладі Львівської області. Експерти змоделювали проблемні ситуації, що найчастіше виникають при виконанні Закону, та разом з відповідальними за впровадження Закону “Про доступ до публічної інформації” в органах публічної влади проаналізували їх. Учасники семінару також отримали методичні рекомендації експертів щодо організації доступу до публічної інформації у органі влади.
Організатори семінару висловлюють подяку ЛОДА, а саме Дмитру Архиповичу — завідувачу сектору забезпечення доступу до публічної інформації, та Департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю, за неоціненну допомогу в оргазізації заходу.
Семінар проходив в рамках другого етапу проекту «Навчання державних службовців виконанню норм Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Україні». У співпраці з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Державним комітетом телебачення та радіомовлення України і Секретаріатом уповноваженого з прав людини за підтримки проекту Ради Європи «Впровадження європейських стандартів в українському медійному середовищі» (за фінансового сприяння Уряду Канади)

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net