Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Консультації щодо діяльності НУО on linе! Представники НУО, які працюють із розвитком громад... «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ

Підтримка процесів децентралізації в частині добровільного об’єднання громад у Львівській області

 З листопада 2015 року стартував проект «Підтримка процесів децентралізації в частині добровільного об’єднання громад у Львівській області». Виконавцем проекту є: ГО «Центр громадської адвокатури». Проект є одним із 23 таких же проектів в Україні, що фінансується Європейським Союзом в рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», що реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа та низкою інших організацій за підтримки програми «РАДА» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) і програми DESPRO.

 

Регіональні партнери: Інститут правничих реформ та успішних стратегій розвитку, Львівська обласна державна адміністрація (департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, департамент економічного розвитку, торгівлі і промисловості), Львівська обласна державна телерадіокомпанія (ТРК «Львів»).

 

Проект спрямований на сприяння процесу формування спроможних територіальних громад у Львівській області.

Проектом пропонується, в першу чергу показати економічне обґрунтування необхідності об’єднання громад і наступне – це безпосереднє пряме спілкування з місцевими жителями. Акцент робиться саме на громадах, а не на їх представниках (головах рад, депутатах).

Завданнями проекту є забезпечити практичне об’єднання спроможних громад, стимулювати та всіляко сприяти такому ж об’єднанню в інших громадах; розробити стратегії економічного розвитку новосформованих громад, спрогнозувати обсяги надходжень до бюджетів таких громад, визначити основні напрями розвитку громад; підвищити кваліфікацію голів, депутатів та інших працівників об’єднуваних громад для роботи в нових умовах; створити реальні механізми участі жителів громад у процесах формування та реалізації місцевої політики, вирішення місцевих проблем; популяризувати результати проекту та поширити інформацію у ЗМІ.

За результатами проекту буде апробований новий підхід до впровадження процесу формування спроможних громад, зокрема шляхом демонстрації зрозумілих для кожного економічних переваг та перспектив об’єднання. Буде сформовано щонайменше дві спроможні громади із запровадженням у них механізмів місцевої демократії. Демонстрація успішності розвитку окремих громад, популяризація громадської активності буде здійснена із широким залученням ЗМІ та, зокрема, шляхом запуску на місцевому телебаченні відповідної програми.

 

Контакти виконавців проекту:

Тетяна Яцків, Богдан Зелений

ГО «Центр громадської адвокатури»

м.Львів, просп. Чорновола 63 оф.706

тел. 244 46 59, 0974434233, 0968201029

e-mail cga@lawngo.net

www.cga.in.ua


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net