Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... Реформування митних процедур на місцевому рівні об... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ

Круглий стіл «Участь громадськості в бюджетному процесі у сфері охорони здоров’я на обласному рівні»

 24 грудня 2015 р. у м. Львові відбудеться круглий стіл «Участь громадськості в бюджетному процесі у сфері охорони здоров’я на обласному рівні».

Захід відбудеться: 24 грудня 2015 р.
Місце проведення: готель «Rius», вул. Гнатюка, 12А
Початок заходу: 11.00

До участі у заході запрошуються представники громадськості, медіа, органів державної влади, закладів медицини, депутатського корпусу Львівщини, які дотичні чи зацікавлені в долученні до бюджетного процесу у сфері охорони здоров’я.

ГО «Центр громадської адвокатури» ініціював проведення громадської експертизи діяльності органів державної влади щодо залучення громадськості до бюджетного процесу у сфері охорони здоров’я. Відповідні рекомендації будуть надіслані для врахування у діяльності адміністрації на підставі Постанови КМУ від 05.11. 2008 р. № 976 «Про затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади».

Для участі просимо зареєструватись за контактами: cga@lawngo.netабо 0969752585, 0992750240 із вказівкою прізвища, імені, організації та контактів. Витрати на проїзд для представників Львівщини відшкодовують організатори.

Захід проводиться ГО «Центр громадської адвокатури» у партнерстві із Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЛОДА у рамках проекту «Посилення голосу громадськості та участі у плануванні та використанні бюджетних коштів у сфері охорони здоров’я на місцевому рівні», що підтримується програмою «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net