Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Посібник «Об’єднання громад» Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Консультації щодо діяльності НУО on linе! усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ

Представники громад здобували навики налагодження співпраці з громадськістю

 04 березня 2016 року у м. Львові відбувся семінар «Партнерство влади та громадськості в об’єднаних громадах». Учасниками семінару стали представники семи громад: як уже об’єднаних, так і тих, що тільки бажають об’єднуватися. Кожна з громад була презентована 3-5 представниками. Серед них: голови громад, депутати, громадські активісти, працівники підприємств та організації відповідних громад.

Під час семінару представники громад вивчали основи стратегічного планування, завдання, методи та порядок розробки стратегій розвитку, розглядали питання соціальної відповідальності бізнесу. Ознайомлювалися із теоретичними основами сільськогосподарської кооперації, суті та значенні брендингу для розвитку територій, налагодження співпраці з інвесторами та залучення інвестицій у громаду.

Семінар окрім теоретичної частини включав також вироблення учасниками практичних навиків. Так під час роботи у групах команди під супроводом експертів проекту здійснили SWOT-аналіз потенціалу громад, визначили пріоритетні напрями розвитку громад, проектували логотипи громад та ін. В рамках обговорення учасники семінару проаналізували можливості розвитку кооперативів у громадах та розвитку підприємництва. Зважували перспективи розвитку промисловості, сільського господарства та рекреаційно-відпочинкової сфери. Крім цього, за допомогою моделювання ситуацій учасники семінару вдосконалювали свої теоретичні навики ведення переговорів з інвесторами. У підсумку кожна з команд напрацювала ідеї інвестиційних проектів, включаючи їх мету, завдання, основні заходи, очікувані результати та приблизну вартість таких проектів. Усі вони були представлені на загальний розсуд та обговорення, а також отримали оцінки від експертів проекту.

Окрім цього, під час семінару представники громад обмінювалися свої досвідом у питаннях організації роботи у новоутворених об’єднаних громадах. Також, обговорили проблемні питання децентралізації загалом і, зокрема, в частині об’єднання громад, висловили свої міркування та пропозиції з цього приводу. Представники трьох громад, які тільки виявили бажання до об’єднання, отримали відповіді на свої запитання від тих, хто вже на практиці зміг оцінити усіх переваги об’єднання громад.

Захід проводився у межах проекту «Підтримка процесів децентралізації в частині добровільного об’єднання громад у Львівській області» громадської організації «Центр громадської адвокатури», який здійснюється в рамках програми ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», що реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net