Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Громадські активісти навчались інструментам впливу... Консультації щодо діяльності НУО on linе! усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ

Як долати труднощі "бюджетного перекладу"

 У місті Львові 12-13 травня проводився семінар-обмін «Посилення спроможності  громадськості брати участь у бюджетному процесі».

Захід організовано ГО «Центр громадської адвокатури» у рамках проекту «Залучення у бюджетний процес через активну і компетентну участь громадськості», що реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Учасниками заходу стали представники громадських неурядових організацій з різних областей України.

У рамках першого дня семінару громадські активісти мали змогу більше дізнатись про державні закупівлі та можливості громадськості здійснювати їх моніторинг, яким чином складні питання про бюджет можна подавати просто і доступно, а також нові методи підвищення прозорості бюджетного процесу та можливостей громадськості брати участь в ньому.

Учасники взяли участь із застосуванням методу "The World cafe" в обговоренні важливих питань як зацікавити громадян брати участь у бюджетному процесі, яким чином громадськість може впливати на прозорість та підзвітність у сфері публічних фінансів, як громадяни можуть впливати на формування та раціональне використання місцевих бюджетів.

У рамках другого дня Віталій Моргун та Антон Вусик (Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск», Дніпропетровськ) представили застосування технології мультиплікаційної анімації у громадській діяльності.

Також завдяки підтримці тренерів трьом групам учасників семінару вдалось створити протягом кількох годин анімаційні ролики із спрощеним баченням бюджетного процесу для простих громадян.

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net