Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Консультації щодо діяльності НУО on linе! Посібник «Об’єднання громад» Громадські активісти навчались інструментам впливу... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ

Як залучати молодь до участі в житті та розвитку громади, - тренувались активісти у Дублянській ОТГ

 22 жовтня під назвою «Діагностика проблем молоді в громаді та включення їхнього вирішення до планів роботи молодіжної громадської ради» пройшов навчальний тренінг на базі Молодіжного громадського простору «Вулик» у Дублянській ОТГ Самбірщини.

Відвідали захід представники Посольства США в Україні - Кетрін Кунс, керівниця  Офісу грантових програм Посольства США  та Сергій Решетов, експерт Фонду сприяння демократії Посольства США. Привітали гостей та учасників т.в.о селищного голови Василь Паранюк та Оксана Домшій, завідувачка відділу освіти, культури, молоді та спорту Дублянської селищної ради.

Координаторка роботи молодіжної громадської ради Дублянської ОТГ Анна Чижо здійснила огляд розвитку молодіжної  ради та роботи молодіжного простору «Вулик». «За час року роботи ми відкрили простір, взяли участь у десятці навчань та тренінгів, організували промоцію роботи ради в громаді, залучили ресурси із п’яти громадських проектів для власних ініціатив. Проте є над чим працювати, щоб робота була системною», - відзначила Анна.

Команда тренерів Центру громадської адвокатури провела навчальну сесію щодо планування та промоції роботи молодіжних громадських рад в громадах. Учасники тренінгу практикувались у визначенні пріоритетних напрямків роботи, діагностиці проблем молоді в громаді, команди формували проекти та аналізували ресурси, які можна залучити для їхньої реалізації. Також учасники обговорювали механізми залучення нових активістів до складів та  впровадження ініціатив молодіжної ради.

Захід проводився в рамках проекту «Посилення участі молодих лідерів в об’єднаних територіальних громадах в Західній Україні», що виконує ГО «Центр громадської адвокатури» та МГО «Комітет підтримки молодіжного самоврядування» за сприяння Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net