Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Громадські активісти навчались інструментам впливу... Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Посібник «Державна реєстрація громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій в Україні: від А до Я»

Посібник «Державна реєстрація громадських  організацій, релігійних організацій, професійних спілок,  благодійних організацій в Україні: від А до Я» - усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських  організацій, релігійних організацій, професійних спілок,  благодійних організацій.

Видання «Державна реєстрація громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій в Україні: від А до Я» (автори посібника – Тетяна Яцків, Леонід Тарасенко) є першим повноцінним довідником реєстрації громадських організацій, релігій­них організацій, профспілок, благодійних організацій в Украї­ні, в якому роз'яснюються усі особливості складного і суперечливого законодавства про реєстрацію від “А” до “Я”.
 
Видання створене експертами на основі надання правових консультацій, юридичного представництва та роботи у рамках проекту «Громадський моніторинг та консультування з питань державної реєстрації та відносин громадських органі­зацій, релігійних організацій, профспілок, благодійних органі­зацій з контролюючими органами влади як передумова реалі­зації та захисту права громадян на об'єднання», який реалізо­вується Товариством сприяння українсько-польській співпра­ці у галузі юридичної освіти і науки та іншими організаціями.
Видання здійснене завдяки підтримці Міжнародного фонду “Відродження”.
 
У посібнику Ви знайдете інформацію про повну процедуру реєстрації громадських організацій, релігійних організацій, профспілок, благодійних організацій як організацій громадян­ського суспільства та юридичної особи, постановку на облік у всіх необхідних реєструючих органах, форми та зразки документів для реєстрації, приклади статутів, роз'яснення порядку отримання відомостей із Єдиного державного реєстру юридич­них осіб та фізичних осіб-підприємців, реєстрації змін до статутних документів тощо.
 
Електронна версія посібника є доступною для користування для будь-кого.
Для отримання електронної версії посібника слід надіслати запит на скриньку  програми info@lawngo.net.
 
 

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net