Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Консультації щодо діяльності НУО on linе! Громадські активісти навчались інструментам впливу... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Заключна конференція "Розвиток громадянського суспільства в Україні: досягнення проекту та нові можливості"

8 жовтня 2008 р. в м. Києві відбулася заключна конференція "Розвиток громадянського суспільства в Україні: досягнення проекту та нові можливості". Недавні демократичні зміни в Україні показали, що спроможність українського громадянського суспільства відчутно зросла протягом останніх кількох років. Щоб підтримати ці позитивні тенденції, а також Програму Уряду України, яка передбачає розробку та впровадження різних механізмів державної підтримки громадянського суспільства, Координатор ОБСЄ в Україні протягом 2006-2008 років виконував  проект "Розвиток громадянського суспільства в Україні" за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії у рамках Програми Добросусідства.
 
Проект було спрямовано на підвищення спроможності організацій громадянського суспільства (ОГС) на всеукраїнському, регіональному та місцевому рівнях та зміцнення існуючих структур і поширення досвіду сектору ОГС у таких сферах: співпраця громадських груп і владних структур; просвіта населення з питань прав людини; прозорість і підзвітність процесів врядування; представлення інтересів та захист прав (advocacy); розвиток мереж і обмін знаннями; сталий розвиток громадянського суспільства.
 
Діяльність проекту здійснювалася в межах трьох основних компонентів:
 
І. Надання мікро-грантів організаціям громадянського суспільства (ОГС)
ІІ. Організація міжнародної підтримки для ОГС
ІІІ. Проведення досліджень та документування
 
Метою заключної Конференції було представлення результатів реалізації проекту Розвиток громадянського суспільства в Україні, зокрема, досягнень в межах компоненту мікро-грантів, які виконувалися українськими організаціями громадянського суспільства в п’яти областях України: Кіровоградській, Львівській, Луганській, Херсонській та Хмельницькій.

Під час Конференції було презентовано досягнення найкращих проектів з 80 організацій-грантерів Проекту. Учасники матимуть змогу обговорити такі суспільно-важливі теми як представлення і захист прав молоді та людей з функціональними обмеженнями; прозорість та підзвітність органів місцевої влади; дотримання прав людини у сфері діяльності правоохоронних органів.

Конференція надала можливість представникам громадських організацій продемонструвати велику кількість новітніх підходів, механізмів та методів вирішення нагальних проблем мешканців регіонів, які були напрацьовані під час реалізації проекту.

Особливу увагу було присвячено механізмам співпраці організацій громадянського суспільства з органами місцевої влади та найкращим практикам кампаній “адвокаcі”.

Під час Конференції були презентовані досягнення за проектом, а також відбулись відкриті дискусії за тематичними напрямками проекту. Під час дискусій у групах також обговорювалися проблемні питання, які все ще потребують особливої уваги з боку громадянського суспільства та подальшого їх вирішення у тісній співпраці із органами влади.

Участь у конференції взяли представники організацій громадського суспільства, профільних міністерств, Кабінету Міністрів України, органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації, представників депутатського корпусу, міжнародних та донорських організацій.

Джерело: Український незалежний центр політичних досліджень


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net