Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... Посібник «Об’єднання громад» Громадські активісти навчались інструментам впливу... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Правосуддя в Україні під загрозою

Як повідомили УНІАН у прес-службі Вищого адміністративного суду, за словами його голови,

«вперше в Україні в діяльність адміністративних судів, покликаних захищати права громадян від неправомірних дій саме з боку влади, відкрито втручаються особи, які мають неабиякі владні повноваження».
«Ситуація, що склалася навколо оскарження Указу Президента про призначення дострокових парламентських виборів є спробою дестабілізувати судову систему», - наголосив О.ПАСЕНЮК.
За його словами, президія Вищого адміністративного суду України звертається до Президента України, Верховної Ради, Верховного Суду України з проханням вжити заходів щодо недопущення втручання у судову діяльність Київського апеляційного адміністративного суду та Окружного адміністративного суду міста Києва.
 
«Таке рішення прийнято під час спеціального засідання президії ВАСУ 12 жовтня 2008 року», - повідомив голова ВАСУ.
У зверненні, зокрема йдеться про те, що відповідно до чинного законодавства, втручання в судову діяльність є неприпустимим, як і створення умов, які унеможливлюють відправлення правосуддя.
«Нагадаємо, що другий день народними депутатами від БЮТ блокується робота Київського апеляційного адмінсуду, в якому має бути розглянута скарга Секретаріату Президента на рішення Окружного адміністративного суду столиці про призупинення дії Указу глави держави щодо призначення дострокових парламентських виборів. Приміщення Окружного адміністративного суду Києва, в якому досі знаходиться судова справа, також знаходиться в оточенні представників «БЮТ». Крім цього, обидва приміщення «охороняють» спец ідрозділи «Грифон», «Альфа» та «Беркут», - наголошує прес-служба ВАСУ.
 

 

Як повідомляв УНІАН, Апеляційний адміністративний суд Києва сьогодні переніс на 13 жовтня розгляд скарги Секретаріату Президента України на рішення Окружного адміністративного суду столиці, який задовольнив позов БЮТ і зупинив виконання дії указу Президента про розпуск Верховної Ради і призначення дострокових парламентських виборів.
 
 
постiйна адреса статтi:
http://human-rights.unian.net/ukr/detail/188541

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net