Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
«Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Доступ до інформації про земельні справи

На цей захід зібралися представники влади та громади Сторожнецького району – найбільшого за площею району Буковини. На імпрезі присутні виясняли чи є вільний доступ до інформації про вільні земельні ділянки та чи прозоро відбувається розподіл землі. Земля у цьому регіоні, який не тільки граничить із обласним центром, але й розташований у передгір’ї Карпат, тут розташовано безліч джерел лікувальних, мінеральних та столових вод. На даний час йде активна робота по розбудові рекреаційної та туристичної інфраструктури, а близьке розташування великого споживача продуктів сприяє освоєнню та використанню сільгоспугідь. На території району практично не залишилось вільних сільгоспугідь, які б не оброблялись.

На імпрезі активно обговорювались результати проведеного громадського моніторингу дій органів місцевої державної влади та місцевого самоврядування (а також оцінка рівня корупції) щодо надання громадянам інформації про вільні земельні ділянки та надання в оренду та використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності у вибраних регіонах. Виконання цього завдання знаходиться у завершальній стадії.

Проведеним громадським моніторингом дій органів місцевого державної влади та місцевого самоврядування (а також оцінка рівня корупції) щодо надання громадянам інформації про вільні земельні ділянки та надання в оренду та використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності у вибраних регіонах. Присутні взяли активну участь у обговоренні земельного питання, внесли ряд конструктивних пропозицій із питання, що обговорювалось та отримали вичерпні відповіді на актуальні питання від співробітників проекту.

Всі пропозиції, що були висловлені під час проведення круглого столу, взяті на замітку та будуть враховані при подальшій реалізації заходів проекту, адже на часі розробка та впровадження регіональних кампаній громадського представництва. Для цього завдання планується зібрати та проаналізувати громадські пропозиції виявлені під час громадського моніторингу та пропозицій незалежних експертів щодо розробки інструментів громадського представництва з протидії корупції в галузі земельних відносин.

Результати реалізації проекту та пропозиції, що надійшли, будуть узагальнені та поширені серед інших громадських організацій нашої області та України, що опікуються проблемами зменшення корупції в земельних відносинах. Для цього буде підготовлений підсумковий регіональний звіт за результатами проекту та його поширення шляхом їх розповсюдження поштою та розміщення на інформаційних сайтах.

Впровадження заходів проекту стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США) та Корпорацію Виклики тисячоліття (МСС).

Автор : Регіональний координатор проекту, Іван Білик
 
Джерело: Громадський простір

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net