Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Консультації щодо діяльності НУО on linе! Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Реформування митних процедур на місцевому рівні об... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ ПРОГРАМИ

«Юридичний радник із соціальних питань" - нове електронне видання для організацій соціального спрямування

Центром громадської адвокатури за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» розпочато реалізацію проекту «Реформування системи пільг та привілеїв в Україні – наближення до європейських стандартів». Проектом та програмою правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури двічі на місяць здійснюється видання «Юридичного радника з соціальних питань».

Видання розраховане на широке коло читачів, перш за все буде корисним для організацій, які працюють із соціально вразливими категоріями громадян, органам влади та активних громадян.
Інформація, що опубліковуватиметься, буде корисною  для громадян різного віку та соціального статусу, з якими працюють організації.
 
Новини та огляди дайджесту дозволять громадянам та громадським організаціям бути в курсі нових законодавчих надходжень та змін, які стосуються цільових груп, а також інших суспільно важливих подій.
  
В «Юридичному раднику із соціальних питань» Ви можете знайти інформацію про реформування соціальної сфери в Україні, нормотворчі ініціативи, роз’яснення та коментарі працівників органів соціального захисту, науковців-правників, спеціалістів права соціального забезпечення, про позитивний досвід країн Європейського Союзу та інші правові новини тощо.
 
Також проектом надаватиметься правове консультування з питань, які стосуються права соціального забезпечення в Україні, за отриманням якої можна звертатись за контактами проекту. Типові консультації будуть публікуватись на сторінках Радника.
 
Видання поширюватиметься в електронному вигляді шляхом розсилки і розміщення на громадських порталах та Інтернет-ресурсах, а у м. Львові - в друкованому вигляді у громадських приймальнях та органах соціального захисту.
 
Перший випуск Юридичного радника з соціальних питань: ЗАВАНТАЖИТИ     
 
Контакти:
Оксана Коваль, керівник проекту «Реформування системи пільг та привілеїв в Україні – наближення до європейських стандартів»
Центр громадської адвокатури
м. Львів, вул. Cтавропігійська 11 оф. 3.
тел. (032) 275-22-98, моб. 80979812738
E-mail: pilgu@lawngo.net, cga@lawngo.net

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net