Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Представники НУО, які працюють із розвитком громад... «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Реформування митних процедур на місцевому рівні об... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

ОСББ – перший крок в реформування житлово-комунальної сфери

Круглий стіл відбувся за ініціативи Інституту політичної освіти, громадянської мережі «Опора» та Всеукраїнської громадської організації «Спілка власників житла України», організатором заходу є Фонд «Право і Демократія».

Житлово-комунальна галузь України перебуває у критичному стані, її практично не торкнулася ринкові реформи. Третина багатоквартирних будинків потребує капітального ремонту. Житлово-комунальне господарство щорічно споживає до 40% усіх енергоресурсів країни.

Під час круглого столу обговорювалися напрямки реформування житлово-комунальної галузі, були представлені програми Львівської міської ради, спрямовані на створення та підтримку діяльності ОСББ, обговорювалися досвіди та проблеми при створенні та діяльності ОСББ у інших містах України.

Усвідомлюючи необхідність реформи житлово-комунальної галузі, представники громадськості, об’єднань співвласників багатоквартирного будинку та незалежні експерти вирішили об’єднати свої зусилля для формуванні та стимулювання ефективного власника житла в Україні.

Ініціаторами неформальної коаліції виступили Громадянська мережа ОПОРА, Інституту політичної освіти та «Спілка власників житла України».

У Львові організація «Право і Демократія» надає безкоштовну консультацію із юридичних питань організації, консультує щодо оформлення документів під час реєстрації ОСББ. Прийом відбувається у середу та п’ятницю кожного тижня за адресою вул.Крива Липа, 6. Прийом проводиться за попереднім записом по тел 297-19-32.

Джерело : Право і Демократія


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net