Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Посібник «Об’єднання громад» Громадські активісти навчались інструментам впливу... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Електронна бібліотека -> КОРИСНІ ВИДАННЯ

Звіт по моніторингу судової практики

Центр громадської адвокатури презентував звіт по моніторингу судової практики щодо конфліктів з органами влади, в тому числі у справах, що стосуються вчинення корупційних діянь представниками органів влади.

Мета моніторингу – з’ясувати, яким є стан застосування та ефективності судового захисту прав громадян у справах, які пов’язані із вчиненням корупційних діянь в Україні, визначити сфери, органи влади та питання, які найчастіше пов’язані з вчиненням корупційних діянь та стають предметом судового розгляду шляхом пошуку, збору та аналізу рішень та справ судів міста Львова та Львівської області.
 
Предметом моніторингу стали: судові справи та рішення судів міста Львова та Львівської області у справах, які пов’язані з конфліктами з органами влади та вчиненням корупційних діянь. До пошуку і збору судових справ було залучено 40 волонтерів – молодих правників та студентів.
 
Джерела, які застосовувалися для пошуку та збору рішень судів міста Львова та Львівської області: архіви судів міста Львова та Львівської області, архіви правових приймалень громадських організацій міста Львова, у тому числі за результатами діяльності Антикорупційної правової приймальні Центру громадської адвокатури, що діє у рамках цього проекту.
 
Загалом було проаналізовано 550 судових справ у судах Львівської області та міста. У цьому посібнику наведено коротку суть та аналіз понад 100 справ.
 
Ці рішення поки що відсутні у Єдиному державному реєстрі судових рішень України. Видання буде корисним для громадських приймалень, які займаються консультуванням у конфліктах з органами влади, організацій, які працюють із захистом прав своїх цільових груп від надмірної бюрократії та корупції, правників, органів влади, суддів.
 
Посібник можна отримати, звернувшись за адресою: e-mail: cga@lawngo.net, info@lawngo.net або ЗАВАНТАЖИТИ
 
Збір та аналіз судової практики здійснено в рамках проекту «Антикорупційна приймальня Центру громадської адвокатури», що реалізується Центром за підтримки проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна», який здійснює компанія Менеджмент Сістемс Інтернешнл (МSI) за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпорації Виклики Тисячоліття (МСС).
 
 
Контакти:
Центр громадської адвокатури
м.Львів, пр. Чорновола 63 оф.413
тел. 0974865593.
e-mail: cga@lawngo.net, info@lawngo.net

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net