Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Посібник «Об’єднання громад» усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Тренінг для тренерів «Організація та здійснення моніторингу дитячої праці в Україні»

28-29 жовтня 2008 року, за підтримки Міжнародної організації праці, пройшов тренінг для тренерів «Організація та здійснення моніторингу дитячої праці в Україні».

Тренінг організовано Благодійним Фондом «Інтелектуальна перспектива» у співпраці із Міжнародним жіночим правозахисним центром «Ла Страда – Україна за підтримки Міжнародної програми з викоренення найгірших форм дитячої праці в Україні, Міжнародної організації праці (МОП-ІПЕК)

На тренінгу зібралася унікальна команда спеціалістів із різних державних установ та громадських організацій, об’єднаних однією спільною метою - сприяння захисту прав дітей в Україні.

У тренінгу взяли участь представники Міністерства праці та соціальної політики України (а саме Державного департамент нагляду за додержанням законодавства про працю, Державного Центру Зайнятості - Інституту підготовки кадрів ДСЗ), Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту (а саме Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини, Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, Інституту розвитку сім’ї), Міністерства внутрішніх справ України (Департаменту кримінальної міліції у справах дітей), Міністерства освіти та науки України (Університету менеджменту освіти), Державного комітету з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду та Всеукраїнської громадської організації «Служба захисту дітей).

Про те, що налагодження тісного співробітництва між різними державними органами та службами є необхідним для вирішення проблем дітей говорили всі без виключення учасники заходу. Адже як зазначила Національний менеджер програми МОП-ІПЕК в Україні Тетяна Міненко: «Проблема дитячої праці в Україні є комплексною і тому потребує комплексного вирішення».

Саме на відпрацювання такої моделі співпраці задля викоренення дитячої праці був спрямований тренінг, адже система моніторингу дитячої праці зв’язує різні рівні державних структур, забезпечує збір інформації про залучених до праці дітей та сприяє наданню їм соціальних та інших послуг.

За допомогою досвідченого теренера Дорошок Тетяни, учасники тренінгу отримали комплексні знання щодо СМДП та оволоділи методологією проведення тренінгів на цю тематику. Навчання проходило на основі розробленого за підтримки МОП-ІПЕК посібника «Система моніторингу дитячої праці в Україні».

Найближчі заходи спрямовані на навчання фахівців із системи моніторингу дитячої праці заплановані на листопад 2008 року. Представники Інспе кції праці, Мінсім’ї та МВД з усіх областей візьмуть участь у тренінгах, що пройдуть у Києві, за підтримки програми МОП-ІПЕК в Україні.

За більш детальною інформацією, звертайтесь будь ласка до Луканіної Анни, асистента Міжнародної програми з викоренення найгірших форм дитячої праці в Україні (МОП-ІПЕК) за телефонами +38 044 289 87 48, +38 044 226 29 38 або електронною поштою ipec@mlsp.gov.ua.

Контакти

 

Луканіна Анна

Міжнародна організація праці, Міжнародна програма з викоренення найгірших форм дитячої праці (МОП-ІПЕК)

ipec@mlsp.gov.ua

+38 044 226 29 38

Джерело: Ресурсний Центр ГУРТ


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net