Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Консультації щодо діяльності НУО on linе! Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Центром громадської адвокатури у вересні надано понад 130 правових консультацій громадянам

У вересні 2008 року до Антикорупційної приймальні Центру громадської адвокатури загалом звернулося 131 особа, з них 15 консультацій було надано по-телефону, 2 по Інтернету, а також 41 консультацію було надано консультантами приймальні на виїзді. Часто громадяни зверталися анонімно. Велика кількість звернень стосувалася конфліктів з органами місцевого самоврядування. Також громадяни скаржилися на неправомірні дії суддів та бездіяльність ЛКП.  Найчастіше у громадян виникали питання, пов’язані із землею, та неможливістю отримати потрібну інформацію.

При здійсненні діяльності приймальні найчастіше консультанти стикалися з проблемою самостійного вирішення проблемного питання самими громадянам. Зокрема це такі ситуації, коли громадянин, пройшовши всі можливі інстанції і використавши всі можливі способи захисту, зазвичай без правової допомоги юристів, звертаються до приймальні, але допомогти їм, на жаль, вже практично не можливо.

 

Також часто консультанти стикаються з проблемою отримання неповної інформації, чи взагалі ненадання інформації. В таких випадках кожне ненадання відповіді слід оскаржувати у вищестоящі органи, а це затягує час вирішення проблем громадян. Варто відзначити значні строки розгляду питань в органах державної влади (в тому числі в суді), а також в органах  місцевого самоврядування.

 

Громадянам які зверталися до приймальні за правовою допомогою в повній мірі були надані правові консультації, також їм складалися процесуальні документи та здійснювалось представництво їхніх інтересів в судах.

 

Консультації надаються Центром громадської адвокатури в рамках проекту «Антикорупційна приймальня Центру громадської адвокатури», що реалізується Центром громадської адвокатури за підтримки проекту „Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні "Гідна Україна", який здійснює компанія Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпорації "Виклики тисячоліття" (МСС).

 

Прес-служба Центру громадської адвокатури

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net